گروه فنی مهندسی سره نماینده فروش محصولات وین تک در مرکز و غرب استان مازندران آماده ارائه مشاوره و فروش محصول می باشد. به همین منظور در ادامه شما را با این محصول و کیفیت آن آشنا می نماییم

نشانی :‌ آمل میدان هفده شهریور برج آفتاب طبقه دوم واحد۳
تلفن : ۴۴۲۹۸۲۰۸

 

02تکنولوژی و ماشین آلات وین تک

 در مجموعه های صنعتی شرکت وین تک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده می گردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن 12 خط اکسترودر از شرکت Krauss maffei کشور آلمان اقدام به تولید پروفیل های درب و پنجره دوجداره UPVC با بالاترین استانداردها کرده است.

 

رنگ بندی پروفیل وین تک

 پروفیل های UPVC به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا تولید می شود که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه و ترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر بوده ، به طوریکه در مقایسه با تولیدات شرکتهای مختلف ، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد . در کارخانجات صنعتی وین تک در ایران سعی گردیده که با استفاده بهترین مواد اولیه اروپایی ، پروفیل های به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد.

در کارخانجات صنعتی وین تک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمان ها ، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتبر از قبیل RENOLIT تهیه می گردد.

 

کنترل کیفی پروفیل وینتک

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات وینتک طی فرایندتولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره وینتک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند.از پروفیلهای وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشداز ارسال پروفیل به انبارها وواحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

 

*تست مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتی کراد

*تست مقاومت حرارتی تا 40-  درجه سانتی گراد

*تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش

*کنترل شفافیت رنگ سطوح پروفیل

*کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل

*کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر

*کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل

*کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل

در کارخانجات وینتک طی مراحل بسته بندی، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود

 

 

01استانداردهای پنجره یو پی وی سی

در ساخت انواع پنجره یو پی وی سی استانداردهایی وجود دارد که در هنگام تولید باید رعایت شود تا مصرف کننده بتواند از مزایای این درب و پنجره دو جداره و شیشه دو جداره به نحو احسن استفاده کند. این موارد شامل گزینه های زیر می باشد:

✔ پروفیل

✔ یراق آلات پنجره دو جداره

✔ شیشه دو جداره

✔ کیفیت ساخت

✔ نصب یا تعویض پنجره دو جداره

 

1- پروفیل پنجره یو پی وی سی:

از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره یو پی وی سی را پروفیل ایفا میکند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی پنجره دو جداره هم کمتر میشود.

شاید یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نباشد، اما مشکلاتی که در آینده گریبان گیر مصرف کنندگان میشود، حتی باعث بیزاری آنان

از پنجره یو پی وی سی میشود. مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ (زرد یا قهوه ای) پروفیل، شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دو جداره از حالت عادی .

پروفیلهای نامرغوبی که از چین و بعضا از کشور ترکیه وارد میشود متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند اما در آینده مشکلات زیادی برای مصرف کننده ایجاد میکنند.

 

2- یراق آلات پنجره یو پی وی سی:

یراق آلات پر مصرف در صنعت درب و پنجره یو پی وی سی شامل تک حالته، دو حاته، کشویی و فولکس واگنی می باشد. اگر یراقی می خواهید که هم از لحاظ کیفی، قیمت و همچنین کارایی در بالاترین سطح باشد، ما یراق دو حالته را به شما پیشنهاد میکنیم. در حال حاضر استفاده از یراق پنجره دو جداره  تک حالته، در دنیا دیگر مرسوم نمیباشد و بیشتر از یراق دو حالته استفاده میکنند.

3- شیشه دو جداره پنجره یو پی وی سی:

با توجه به اینکه شیشه دو جداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا می باشد بنابراین استاندارد بودن شیشه دو جداره از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

مشخصات یک شیشه دو جداره استاتدارد:

گاز آرگون ابتدا به این دلیل که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثر گذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمیدهد

تزریق سلییکاژن با دستگاهای مخصوص . نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره عدم استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درز گیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده

وعملا تزریق گاز را بی فایده میکند.مرحله بعد به شستشوی خوب شیشه ها بستگی دارد چرا که در طول ساخت شیشه دو جداره گردوغبار و آلاینده های موجود در کارگاه بر روی شیشه نشسته و تنها بعد

از نصب پنجره دو جداره و اقامت ساکنین ایرادهای ساخت شیشه دو جداره مشخص میشود.

اکنون در ایران در اکثر کارخانه های صنعتی ساخت شیشه دو جداره برای پنجره دو جداره یو پی وی سی این موارد رعایت میشود، اما متاسفانه در بیشتر کارگاه هایی ساخت شیشه دو جداره به صورت دستی انجام می پذیرد، این موارد رعایت نمی شود. در هنگام خرید شیشه دو جداره، حتما از صنعتی بودن آن، اطمینان حاصل فرمایید.

4- کیفیت تولید و ساخت پنجره یو پی وی سی:

یک پنجره خوب و استاندارد علاوه بر داشتن فاکتور های ذکر شده از لحاظ مواد اولیه و متریال باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود.

مجموعه ای اگر یک پروفیل فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت داشته باشد نمیتواند یک پنجره دو جداره استاندارد و مرغوب

تحویل مصرف کننده دهد.بنابراین داشتن نیروی مجرب و باتجربه  و همچنین ماشین آلات ساخت درب و پنجره دو جداره در این صنعت حرف اول را میزند.

5- نصب پنجره یو پی وی سی:

در واقع نصب یک پایان خوب برای یک پنجره دو جداره استاندارد میباشد. نکته قابل توجه در نصب استفاده از ملزومات استاندارد در نصب میباشد

پاسخ دهید