اولین دوره کلاس های امادگی آزمون پروانه اشتغال مهندسین ساختمان با همکاری مجتمع فنی تهران و موسسه آموزشی داج (نوشهر) در دانشگاه فذا آمل برگزار شد. این کلاس ها که تقریبا به مدت یک ماه برگزار می شد ۸ آبان با تدریس مهندس یاسر کریمی به کار خودش پایان داد. در این دوره مهندسین از شهر های آمل، محمودآباد، قائمشهر، فریدونکنار، بابلسر و بابل حضور داشتند.

طبق نظر سنجی به عمل آماده بین شرکت کنندگان  میزان رضایت مندی شرکت کنندگان در این دوره ۹۷ درصد اعلام شد . این نظر سنجی شامل کیفیت اساتید و نحوه ارائه مطالب، کیفیت ارائه خدمات، کیفیت در برگزاری کلاس ها بوده و شرکت کنندگان در اکثر موارد نظر عالی را داشتند.

امیر رضا حدادی مسئول دپارتمان آموزش و تحقیقات گروه فنی مهندسی سره طی گزارشی در پایان این دوره  ضمن تشکر از حمایت دفاتر نمایندگی های نظام مهندسی ساختمان شهرستان های اطراف و کانون مهندسین محمود آباد خاطر نشان کرد : بدلیل استقبال خوب در اولین دوره برگزاری این کلاس ها در شهر آمل موافقت های اولیه جهت برگزاری دوره بعدی این کلاس ها برای آزمون آینده هم با مجتمع فنی تهران صورت گرفته و از همین اکنون آماده همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف دیگر  جهت برگزاری هرچه بهتر این دوره ها می باشیم .

2014-12-29_010443

۲۰۱۵-۰۴-۰۷_۱۲۵۵۰۵

سازمان ها و ارگان ها و شرکت های حامی می توانند جهت کسب اطلاع از شرایط همکاری با شماره ۰۹۳۸۲۷۷۲۱۱۰  تماس حاصل فرمایند یا از طریق ایمیل زیر مکاتبه نمایند. Haddadi@serehgroup.ir

حامیان این دوره : دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان آمل، فریدونکنار، بابلسر، محمودآباد، قائمشهر، بابل و کانون مهندسین محمود آباد و آمل + دانشگاه علمی کاربردی فذا (فولادین ذوب آمل)