آموزش پلاگین grasshopper

معرفی  :

پلاگین  طراحی محاسباتی Grasshopper برای Rhino 3D، قدرت و انعطاف پذیری را در دستان آرشیتکت ها و طراحانی قرار می دهد که با شکل ها و سطوح پیچیده کار می کنند. با استفاده از ابزارهای برنامه نویسی بصری Grasshopper می توانید قوانین و پارامترهای اختصاصی تعریف کنید تا مدل های سه بعدی خلق کنید.
تنها با تغییر دادن این پارامترها می توانید مدل های خود را تغییر دهید. در این آموزش قابلیت های مدل سازی الگوریتمی Grasshopper را به شما معرفی خواهیم کرد و شما را با قابلیت های اصلی، محیط کاربری، انواع داده، مجموعه های داده و مولفه های اختصاصی آشنا می کنیم.

مدلسازی یکی از اصول اولیه کار با نرم افزارهای سه بعدی می باشد. امروزه روشهای بسیار زیادی در نرم افزارهای وجود دارد که می توان از آنها برای ساخت مدل کمک گرفت. اما اگر بخواهیم یک مدل را بر اساس یک تابع و یا یک الگوریتم بسیازیم، کار کمی پیچیده خواهد شد. در این صورت نیازمند یادگیری روشهای برنامه نویسی Script در هر نرم افزار خواهیم بود. در اینجاست که GrassHopper به داد ما خواهد رسید. این پلاگین ارزشمند که در حال حاضر برای Rhino تدارک دیده شده است، توانایی ساخت مدلهای سه بعدی بر اساس توابع، فرمولها و الگوریتم های مورد نیاز شما را دارد که صد البته هیچ نیازی به دانش کد نویسی و Script نخواهید داشت.

 
اهمیت و مزایا دوره (نیاز های که برطرف می نماید)

با استفاده از این پلاگین خواهید توانست اشکال بسیار پیچیده ای را به راحتی ایجاد نمایید که حتی دیدن آنها سخت می باشد چه برسد به مدلسازی آن. قسمت اعظم کاربران GrassHopper در ایران طراحان و آرشیتکت ها می باشند. ساخت مدلهای بسیار زیبا و پیچیده توسط این پلاگین، شما را قادر می سازد که طرح های نوآورانه م ابتکاری را ایجاد نمایید و از شر مدلهای آماده خلاص شوید.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟

شما پس از طی این دوره خواهید توانست به عنوان طراح در دفاتر معماری ، طراحی صنعتی ، شرکت های خودرو سازی و طراحی فضاهای جدید مشغول به کار شوید.

[بستن پنجره]

سرفصل های دوره

مقدمه
فصل اول – اصول اولیه گرس هاپر
فصل دوم – انواع داده های گرس هاپر

فصل سوم – مجموعه های اجزا
فصل چهارم –لیست های گرس هاپر
فصل پنجم – درخت های داده گرس هاپر
فصل ششم – شرط ها، محاسبات و تحلیل
فصل هفتم – پارامتری سازی و نرمال سازی
فصل هشتم – عملکردهای پیشرفته گرس هاپر۱
فصل نهم – یادگیری بیشتر

[بستن پنجره]

۲۰۱۷-۰۵-۲۱_۱۷۵۲۱۹

مخاطبین کلاس

::این دوره برای معماران و نیز طراحان صنعتی مفید خواهد بود.

[بستن پنجره]

هزینه کلاس
تعداد نفرات شرکت کننده قیمت برای هر نفر
یک نفر (کلاس خصوصی) ۶۰۰ هزار تومان
دو نفره ۵۰۰ هزار تومان
سه نفره ۴۰۰ هزار تومان
سه نفر بیشتر ( کلاس گروهی) ۳۰۰ هزار تومان

[بستن پنجره]

:: پیش نیازهای این دوره چیست؟
یادگیری نرم افزار راینو در درک بهتر این دوره آموزشی مفید است.

کلاس بشکل کاربردی در ۵ جلسه دو ساعته برگزار می شود مجموعا ۱۰ ساعت آموزشی

۲۰۱۷-۰۵-۲۱_۱۷۵۶۲۰

برای نام نویسی در کلاس فرم زیر را پر نمایید.
توجه نمایید بعد از ارسال فرم همکاران ما حداکثر تا ۴۸ ساعت با شما تماس خواهند گرفت؛ در صورت عدم تماس با شماره ۰۹۳۸۲۷۷۲۱۰ تماس حاصل فرمایید.