کلیدواژه آزمون پروانه اشتغال مهندسین عمران و معماری

کلید واژه مناسب برای آزمون های اجرا و نظارت گروه عمران و معماری

دیگر نگران کم بودن زمان آزمون نباشید : شما می توانید با کلیدواژه زودتر و بهتر به جواب آزمون برسید

با در اختیار داشتن این جزوه میتوانید در آزمون نظام مهندسی کلمه کلیدی سوال مورد نظر را در این فهرست پیدا کرده و و لیست صفحاتی که در مباحث ۲۲گانه نظام مهندسی این کلمه آمده است را پیدا کنید و با مراجعه به کتاب جواب سوال را با سرعت زیادی پیدا کنید و مشکل همیشگی کمبود وقت را حل کنید

منابع پکیج کلیدواژه شامل:
مباحث۱- ۲-۳-۴-۵-۶-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۶-۱۷-۱۸-۱۹-۲۰-۲۱- ۲۲ 
راهنمای جوش ، راهنمای قالب بندی ،گودبرداری و سازه نگهبان،
آیین نامه طراحی در برابر زلزله یا استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش ۴ 

مهمترین عامل موفقیت در آزمون ؛ مدیریت زمان است. چرا که آزمونهای سازمان نظام مهندسی به دلیل ماهیتشان جزوه باز هستند. شما با منابعی که همراه خواهید داشت ؛ قطعاً به جواب خواهید رسید. ولی آیا صرفاً رسیدن به جواب صحیح در منابع همراه تان ؛ چقدر میتواند در موفقیت شما تاثیر داشته باشد؟ در پاسخ باید گفت : همه به جواب می رسند ولی تنها کسانی در این آزمون موفق هستند که بتوانند در مدت زمان بسیار محدود آزمون ؛ بیشترین سوالات را جواب دهند. آن هم جواب صحیح.

۲۰۱۶۰۸۲۱_۲۳۲۳۳۷

کلید واژه های آزمون ورود به حرفه با دسته بندی کردن تمام واژه ها و عبارات کلیدی آزمون بر اساس حروف الفبا ؛ شما را در کمترین زمان ممکن به صفحه مورد نظر هدایت می کند. به طور مثال شما با دیدن عبارت “اتصال اصطکاکی با پیچ پرمقاومت یا جوش” در یکی از سوالات آزمون ؛ به بخش حرف ” الف ” مراجعه کرده و عبارت فوق را خواهید یافت. حال روبروی این عبارت تمامی صفحاتی که شامل این عبارت هستند را خواهید دید و سریعاً میتوانید بدون هیچ گونه اتلاف وقتی به صفحات ذکر شده مراجعه کرده و پاسخ صحیح را بیابید

روش تهیه کلید واژه :
برای اولین بار کلیدواژه بصورت آماده شده و چاپ شده در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
با توجه به محدود بودن تعداد کلیدواژه ها شما می بایست ابتدا به روش زیر کلیدواژه را درخواست داده و بعد بصورت حضوری کلیدواژه را دریافت نمایید.

|| شما می توانید از طریق فرم زیر و یا
|| با شماره ۰۹۳۸۲۷۷۲۱۱۰ کلید واژه را سفارش نمایید.

~~ قیمت کلیدواژه برای رشته های عمران و معماری در گروه های اجرا و نظارت ۱۷۵۰۰ تومان می باشد~~

نام ونام خانوادگی
شماره تماس
توضیحات

شما می توانید کلیدواژه را در دفتر گروه فنی مهندسی سره به نشانی : آمل میدان ۱۷ شهریور برج آفتاب طبقه دوم واحد ۳ دریافت نمایید.